AC1206FR-131K2L
MFR.Part #
AC1206FR-131K2L
JLCPCB Part #
C5576234
Description
-55℃~+155℃ 1.2kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS