MFR25SFRE52-464R
MFR.Part #
MFR25SFRE52-464R
JLCPCB Part #
C1744427
Description
-55℃~+155℃ 250mW 464Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS