FMP100FBE52-5K49
MFR.Part #
FMP100FBE52-5K49
JLCPCB Part #
C1379615
Description
-55℃~+155℃ 1W 5.49kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS