FMP-50FR-52-18K7
MFR.Part #
FMP-50FR-52-18K7
JLCPCB Part #
C1752540
Description
-55℃~+155℃ 18.7kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS