MFR25SFBF52-50K5
MFR.Part #
MFR25SFBF52-50K5
JLCPCB Part #
C1370912
Description
-55℃~+155℃ 250mW 50.5kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS