AT0805BRE074K02L
MFR.Part #
AT0805BRE074K02L
JLCPCB Part #
C5949449
Description
-55℃~+155℃ 125mW 4.02kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS