HHV1WSFT-73-243K
MFR.Part #
HHV1WSFT-73-243K
JLCPCB Part #
C1397574
Description
-55℃~+155℃ 1W 243kΩ Metal Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS