MFR25SDRF52-402R
MFR.Part #
MFR25SDRF52-402R
JLCPCB Part #
C1748255
Description
-55℃~+155℃ 250mW 402Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS