YC122-JR-0710KL
MFR.Part #
YC122-JR-0710KL
JLCPCB Part #
C695179
Description
10kΩ 2 4 62.5mW ±200ppm/℃ ±5% 0402x2 Resistor Networks, Arrays ROHS