MFR25SDRF52-24R
MFR.Part #
MFR25SDRF52-24R
JLCPCB Part #
C3520173
Description
-55℃~+155℃ 24Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS