RT0805CRE071K78L
MFR.Part #
RT0805CRE071K78L
JLCPCB Part #
C2127823
Description
-55℃~+155℃ 1.78kΩ 125mW 150V Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS