AF1210FR-0759RL
MFR.Part #
AF1210FR-0759RL
JLCPCB Part #
C2120216
Description
-55℃~+155℃ 200V 500mW 59Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS