RT1206WRC0715K4L
MFR.Part #
RT1206WRC0715K4L
JLCPCB Part #
C4235942
Description
-55℃~+155℃ 15.4kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.05% ±15ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS