CFR-12JT-52-390R
MFR.Part #
CFR-12JT-52-390R
JLCPCB Part #
C1370357
Description
-500ppm/℃~+350ppm/℃ -55℃~+155℃ 167mW 390Ω Carbon Film Resistor ±5% 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS