MFR25SDRE52-33R4
MFR.Part #
MFR25SDRE52-33R4
JLCPCB Part #
C1748657
Description
-55℃~+155℃ 250mW 33.4Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS