CFR-12JR-52-7R5
MFR.Part #
CFR-12JR-52-7R5
JLCPCB Part #
C3516814
Description
-500ppm/℃~+350ppm/℃ -55℃~+155℃ 167mW 7.5Ω Carbon Film Resistor ±5% 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS