MFR25SDRE52-27R4
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
MFR25SDRE52-27R4
JLCPCB Part #
C3401414
Package
Plugin,D1.9xL3.4mm
Description
-55℃~+155℃ 250mW 27.4Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS