RT0402BRE0795R3L
MFR.Part #
RT0402BRE0795R3L
JLCPCB Part #
C853439
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 95.3Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS