MFR25SDBE52-4K7
MFR.Part #
MFR25SDBE52-4K7
JLCPCB Part #
C1374133
Description
-55℃~+155℃ 250mW 4.7kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS