RC0603FR-07604KP
MFR.Part #
RC0603FR-07604KP
JLCPCB Part #
C20161733
Description
-55℃~+155℃ 100mW 604kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS