MFR-25FRFPN3K74
MFR.Part #
MFR-25FRFPN3K74
JLCPCB Part #
C1749968
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3.74kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS