MFR-25FRFPN3K57
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
MFR-25FRFPN3K57
JLCPCB Part #
C1750215
Package
Plugin,D2.4xL6.3mm
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3.57kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS