AF0805JR-073R3L
MFR.Part #
AF0805JR-073R3L
JLCPCB Part #
C5942796
Description
-55℃~+155℃ 125mW 3.3Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS