MFR-25FRFPN121R
MFR.Part #
MFR-25FRFPN121R
JLCPCB Part #
C3513520
Description
-55℃~+155℃ 121Ω 250mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS