AF0402JR-073K9L
MFR.Part #
AF0402JR-073K9L
JLCPCB Part #
C144063
Description
-55℃~+155℃ 3.9kΩ 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS