MFR200FBF73-80R
MFR.Part #
MFR200FBF73-80R
JLCPCB Part #
C1389279
Description
-55℃~+155℃ 2W 80Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS