MFR200FBF73-180R
MFR.Part #
MFR200FBF73-180R
JLCPCB Part #
C1390031
Description
-55℃~+155℃ 180Ω 2W Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS