MFR200FBF73-7R5
MFR.Part #
MFR200FBF73-7R5
JLCPCB Part #
C1397957
Description
-55℃~+155℃ 2W 7.5Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS