RT0402CRE078K06L
MFR.Part #
RT0402CRE078K06L
JLCPCB Part #
C2122263
Description
-55℃~+155℃ 50V 62.5mW 8.06kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS