MFR200FBF73-2M2
MFR.Part #
MFR200FBF73-2M2
JLCPCB Part #
C3498674
Description
-55℃~+155℃ 2.2MΩ 2W Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS