MFR200FBE73-8K06
MFR.Part #
MFR200FBE73-8K06
JLCPCB Part #
C3357673
Description
-55℃~+155℃ 2W 8.06kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS