MFR200FBE73-8K87
MFR.Part #
MFR200FBE73-8K87
JLCPCB Part #
C1391516
Description
-55℃~+155℃ 2W 8.87kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS