MFR200FBE73-121R
MFR.Part #
MFR200FBE73-121R
JLCPCB Part #
C1390187
Description
-55℃~+155℃ 121Ω 2W Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS