MFR1WSFTE52-5R1
MFR.Part #
MFR1WSFTE52-5R1
JLCPCB Part #
C172956
Description
-55℃~+155℃ 1W 5.1Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS