MFR1WSFTE52-5K1
MFR.Part #
MFR1WSFTE52-5K1
JLCPCB Part #
C172955
Description
-55℃~+155℃ 1W 5.1kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS