MFR1WSFTE52-150K
MFR.Part #
MFR1WSFTE52-150K
JLCPCB Part #
C172920
Description
-55℃~+155℃ 150kΩ 1W Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS