AC2512FK-0715R8L
MFR.Part #
AC2512FK-0715R8L
JLCPCB Part #
C2135540
Description
-55℃~+155℃ 15.8Ω 1W 200V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS