MFR1WSFRF52-7K5
MFR.Part #
MFR1WSFRF52-7K5
JLCPCB Part #
C1752111
Description
-55℃~+155℃ 1W 7.5kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS