MFR1WSFRF52-71K5
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
MFR1WSFRF52-71K5
JLCPCB Part #
C1752068
Package
Plugin,D3.3xL9mm
Description
-55℃~+155℃ 1W 71.5kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS