MFR1WSFRF52-698K
MFR.Part #
MFR1WSFRF52-698K
JLCPCB Part #
C1751799
Description
-55℃~+155℃ 1W 698kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS