AR1206FR-072R2L
MFR.Part #
AR1206FR-072R2L
JLCPCB Part #
C855510
Description
-55℃~+155℃ 2.2Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS