MF0207FRE52-8R66
MFR.Part #
MF0207FRE52-8R66
JLCPCB Part #
C1751505
Description
-55℃~+155℃ 600mW 8.66Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS