MFR1WSFRF52-316R
MFR.Part #
MFR1WSFRF52-316R
JLCPCB Part #
C1754653
Description
-55℃~+155℃ 1W 316Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS