RC0805FR-139R1L
MFR.Part #
RC0805FR-139R1L
JLCPCB Part #
C7038299
Description
-55℃~+155℃ 125mW 9.1Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS