MF0207FRD52-158R
MFR.Part #
MF0207FRD52-158R
JLCPCB Part #
C1746856
Description
-55℃~+155℃ 158Ω 600mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS