MFR1WSFRE52-76K8
MFR.Part #
MFR1WSFRE52-76K8
JLCPCB Part #
C1751557
Description
-55℃~+155℃ 1W 76.8kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS