AHA50AFB-261R
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
AHA50AFB-261R
JLCPCB Part #
C1568579
Package
Plugin
Description
261Ω 50W Wirewound Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS