MFR1WSFRE52-56R2
MFR.Part #
MFR1WSFRE52-56R2
JLCPCB Part #
C3443052
Description
-55℃~+155℃ 1W 56.2Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS