MFR1WSFRE52-1K37
MFR.Part #
MFR1WSFRE52-1K37
JLCPCB Part #
C1751587
Description
-55℃~+155℃ 1.37kΩ 1W Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS