MFR1WSFRE52-18R2
MFR.Part #
MFR1WSFRE52-18R2
JLCPCB Part #
C3504953
Description
-55℃~+155℃ 18.2Ω 1W Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS